عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
140 بازدید
سوال شده قبل در شرکت بیمه توسط

سلام برای خرید بیمه از شرکت های بیمه چه معیاری را باید در نظر بگیریم

دارای دیدگاه قبل توسط (64,610 امتیاز)
دوست عزیزم سلام،شب خوش.

از اینکه سوال زیرکانه ای رو پرسیدید به شما تبریک میگم.

اول از همه در بحث خرید بیمه نامه عمر و سایر بیمه ها،بحث توانگری مالی شرکت های بیمه باید مورد ارزیابی شما قرار بگیره.یعنی اگر خسارات متعددی بوقوع پیوست،شرکت بیمه از نظر مالی چقدر توانایی پرداخت خسارت در اسرع وقت و پرداخت  تمام و کمال اون خسارت  روبدون پیچاندن مشتریانش داره؟

دوم از این بحث جدا بودن حساب های مالی و صندوق های بیمه های عمر از سایر رشته هاست.

سوم از اینکه از نظر من کارشناس اون شرکتی برنده است که در شرایط مساوی پوشش ها و آفرهای بیشتر و سرویس های پرداخت خسارت بهتری نسبت به دیگر شرکت ها داشته باشه.

چهارم از از این که بنظر من خیلی هم مهمه خوشنام بودن شرکت بیمه است.یعنی بمحض اینکه اسم اون شرکت در جاهای مختلف برده میشه،عکس العمل های مردم از شنیدن اسم شرکت بیمه و نحوه پرداخت های خسارات و مشستری مداری اون شرکته که خیلی خیلی در دیدگاه افراد مهمه.

و بنظر من بیمه پاسارگاد جزو 3 شرکت برتر در این زمینه هست.

موفق و پیروز باشید.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (7,960 امتیاز)
با سلام

پیرو اطلاعات همکار گرامی به اطلاع میرساند با توجه به موارد گفته شده بیمه "ما" در جایگاه بسیار مناسبی در حال بیمه گری میباشد:

توانگری مالی 339%

شفافیت گزارشات توسط پنل کاربری و پیامک و پوسترها و کاتالوگها مستمر در حال انجام است

صندوق بیمه های عمر از غیر عمر جداسازی شده و سود مشارکت بالای 27% در طی سه سال گذشته واریز گردیده است.

پشتوانه عظیم بانک ملت وپروژه های مشترک با بیمه ما نوید بخش آینده ای بسیار امن وپرسود را میدهد.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...