درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
933 بازدید
قبل در سایر توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
حد اقل سن لازم برای پرداخت بیمه چقدر است آیا کودکان هم میتوانند بیمه پرداز باشند یا باید 18 ساله باشند
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (298,210 امتیاز)

سلام برای چه بیمه ای ؟

در بیمه های بازرگانی مثل بیمه عمر بسته به شرایط شرکت بیمه می باشد برای مثال برخی از شرکت های از بدو تولد کودک را بیمه عمر می نمایند و برخی بعد از یک سالگی

در زمینه بیمه تامین اجتماعی بیمه شده اصلی نمی تواند قبل از  15 سالگی شروع شود (بر اساس قانون کار)

ماده ۷۹  قانون کار

به کار گماردن افراد کمتر از ۱۵ سال تمام ممنوع است 

اطلاعات تکمیلی در :

قانون کار و جزییات قانونی قرارداد کار


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...