عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
198 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
با توجه به لزوم صدور الحاقیه برای بیمه های شخص ثالث اخیر، چنانچه یک نمایندگی از بیمه ایران بیمه را صادر نموده باشد ، می توان از شعبه دیگری الحاقیه را صادر نمود یا خیر؟
4 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
با سلام

 اگر به همان نمایندگی مراجعه کنید بهتر است اما در صورت عدم امکان به شعبه شهرتان مراجعه کنید
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (21,410 امتیاز)
باسلام

 

بله امکانش هست میتوانید به هر شعبه اش مراجعه کنید .

 

بیمه آسیا کد4841نمایندگی میناافشاری

 

شماره تماس 02155358737
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)
با سلام و درود

برای تهیه الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث باید به همان نمایندگی که بیمه نامه تون رو ازشون خریداری کردید مراجعه کنید. درغیر این صورت میتونید با مراجعه به شعبه سرپرستی همون شرکت در شهر خودتون الحاقیه رو دریافت کنید.

پایدار باشید
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام.

بله بیمه ایران این امکان را فراهم اورده که شما از هر نمایندگی در سطح شهرتون میتونید الحاقیه بیمه رو تهیه کنید. و البته خود شما هم بصورت اینترنتی میتونید الحاقیه رو تهیه کنید.

پایدار باشید

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 176 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 67 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 150 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 62 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 42 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 184 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در بیمه شخص ثالث توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 64 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...