عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
114 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
مدارک مورد نیاز جهت صدور بیمه نامه کشتی با پوشش آلودگی نفتی چیست؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,260 امتیاز)
سلام

در فرایند صدور بیمه نامه معمولا یک فرم پیشنهاد از طرف بیمه گر ارائه می شود و بیمه گذار بایستی با رعایت اصل حد اعلای حسن نیت به مندرجات فرم پاسخ دهد.

بیمه گر هم بعد از دریافت فرم پیشنهاد و ارزیابی ریسک، در قبول یا رد پیشنهاد مختار است و در صورت پذیرش ریسک، می بایست جزئیات و شرایط خصوصی قرارداد را به اطلاع بیمه گذار برساند.

در مراحل صدور معمولا کمترین مدارک دریافت می گردد و اصل بر حسن نیت بیمه گذار است اما زمان خسارت مدارک بسیاری برای اثبات ادعا و مطالبه خسارت مورد نیاز است.
.................................................................
محمد کولیوند
***********************************************
مشاور خرید بیمه نامه در کلیه رشته های اموال،اشخاص، مسولیت، مهندسی و بیمه های خاص
***********************************************
قبول وکالت دریافت خسارت از شرکت های بیمه
برای مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 146 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 194 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 64 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 293 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...