درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
283 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

ایا کارگری که قبلاً از بیمه حوادث کارگاه استفاده نموده است می تواند برای اخذ دیه از طریق مراجع قضایی اقدام نماید  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

به استناد ماده 295 قانون مجازات  های اسلامی می تواند برای اخذ دیه از طریق مراجع قضایی اقدام نماید و ملاک رای مراجع قضایی است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...