برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
+1 امتیاز
1,114 بازدید
در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط
سلام

آیا کارفرمایان اجباری به پرداخت هزینه  های درمان کارگران حادثه دیده دارند  ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (24,700 امتیاز)
سلام

به استناد ماده 65 قانون تامین اجتماعی در صورت وقوع حادثه ناشی از کار کارفرما مکلف است اقدامات اولیه لازم را برای جلوگیری از تشدید وضع حادثه دیده به عمل آورده و مراتب را ظرف سه روز اداری کتباً به اطلاع سازمان برساند در صورتی که کارفرما بابت اقدامات اولیه مذکور متحمل هزینه ای شده باشد صندوق  تامین اجتماعی  هزینه  های مربوط را عهده دار خواهد بود.

با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,724 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 3,746 بازدید
سوال شده مرداد 13, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط سید جعفر حسینی
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,163 بازدید
سوال شده مرداد 7, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط ترابی
+1 امتیاز
1 پاسخ 941 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 2,218 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 494 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,041 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 940 بازدید
سوال شده مرداد 7, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط بردیا
0 امتیاز
1 پاسخ 3,185 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 771 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 959 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,411 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,847 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,948 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 422 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 404 بازدید
سوال شده مرداد 7, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط صفوی
+2 امتیاز
1 پاسخ 353 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 445 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,448 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,134 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...