عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
2,101 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
ویرایش شده قبل توسط
بیشترین سود پایانی بیمه عمر و بهترین پوشش بیمه ای عمر را  کدام شرکت بیمه میدهد؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (13,990 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام.

بيشترين پوشش بيمه اي متعلق به بيمه پاسارگاد مي باشد و از لحاظ اعتبار بيشترين تعداد و مبلغ حق بيمه را در كل كشور نسبت به بقيه بيمه ها صادر كرده است.

اما در رابطه با سود بيمه هاي عمر، بخشي از سود توسط بيمه مركزي اعلام مي شود كه تا انتهاي قرارداد تضمين شده است و در همه شركت هاي بيمه اي يكسان است.

اما بخش ديگر ان سال به سال توسط شركت بيمه اعلام مي شود كه ميانگين كل بيمه ها ٢٠/٥ درصد مي باشد.

نكنته مهم:

كار بيمه هاي عمر سود دادن نيست. بيمه عمر در كنار پس انداز اجباري ارزش اندوخته شما را حفظ مي كند. كار اصلي بيمه عمر ايجاد حمايت براي خانواده و فرد مي باشد.
________________________________
مجید تویسرکانی شرکت بیمه پاسارگاد کد: 63872
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
باسلام اگر خواهان سرمایه خوبی هستید باید در ابتدا پوشش های کمتری انتخاب نمایید ولی اگر درپی پوشش های متنوع وزیادی باشید سرمایه شما کمتر رشد خواهد کرد .در مجموع با احتساب مشارکت در منافع و سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد وبیمه رازی بهترین اند.شاد باشید.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...