درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
787 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
با سلام

ایا آراء کمیته های بدوی استانی قابل اعتراض می باشد  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

به استناد تبصره 5 ماده 8 آیین نامه اجرایی بند (5) جزء (ب) ماده واحده قانون اصلاح تبصره (2)ماده 76 قانون تامین اجتماعی ،رای کمیته بدوی ظرف پانزده روز اداری از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی است در صورتی که هر یک از طرفین (کارگر و کارفرما) به رای اعتراض داشته باشند درخواست تجدیدنظر خود را بایستی کتباً ( طی فرم شماره 4 )به اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی محل تسلیم نمایند .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...