درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
960 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام . اگر کارفرما نیروهای پیمانکار را بیمه تامین اجتماعی نکند و پیمانکار بخواهد با پرداخت حق بیمه کارگران را به صورت خویش فرما بیمه کند شرایط کار به چه صورتی است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام کارفرما موظف است طبق قانون کار وماده 36تامین اجتماعی کارگران خود را در ازای پرداخت حقوق بیمه نماید وچنانچه کار واگذار شده از طرف هر سازمان یا ارکانی که باشد آن واحد در پایان کار از کارفرمای شما درخواست مفاصا حساب نماید که کارفرمای شماهم طبق قرارداد با واگذارنده کار موظف میباشد کارگران خود را بیمه کندو بیمه خویش فرما مربوط به کارگران پیمانکار نمیباشد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...