درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
3,327 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط (520 امتیاز)

با سلام

فرزندان تا چه زماني تحت تكفل محسوب مي شوند؟
 

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)

با سلام

  • فرزندان دختر تاپيش از ازدواج و به شرط اين كه شاغل نباشند.
    – فرزندان پسر تا22 سالگي به شرط عدم اشتغال به كارمي توانند از مزاياي دفترچه درماني برخوردار شوند
    – فرزندان پسر بالاي22 سال ، در صورتي كه اشتغال به تحصيل داشته باشند يا بر اثر بيماري و نقص عضو بنا به تشخيص كميسيون پزشكي سازمان (موضوع ماده 91 قانون تامين اجتماعي )تحت تكفل پدر باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...