عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
3,389 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران

از اینکه این فرصت را  در اختیار بنده قرار دادید بسیار سپاس گذار هستم، بنده از کارمندان پیمانی آموزش و پرورش هستم که از بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنم، در حال حاضر با تغییر وضعیت استخدامی از پیمانی به رسمی قصد تغییر بیمه به خدمات درمانی را دارم. به نظر شما بیمه خود را تغییر دهم یا همان بیمه تامین اجتماعی را ادامه دهم برای بازنشستگی بهتر است. با تشکر فراوان
دارای دیدگاه قبل توسط (100 امتیاز)
باسلام وعرض ارادت. کارمند بازنشسته اداره پست با بیمه تامین اجتماعی هستم. درتاریخ 93/2/1 با30 سال خدمت بازنشسته شدم. بعد از بازنشستگی، اداره پست تمام امکانات ازجمله استخرو امکانات دیگری راکه برای بازنشستگان بابیمه خدمات درمانی، در نظرمیگیرد ،را به من و امثال من قطع کرده ومیگوید شما بعد از بازنشستگی با اداره پست قطع ارتباط کردید. میخواستم اولا لطف کرده دراین رابطه من را راهنمایی کرده وثانیا دراین رابطه باید به کدام ارگان یا نهاد شکایت کنم؟ با تشکرازراهنماییهای شما..
دارای دیدگاه قبل توسط (288,280 امتیاز)
سلام برای طرح سوال می تونید از بخش "طرح سوال" در بالای صفحه استفاده نمایید.
https://ask.bidbarg.com/ask
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

بعد از  انتقال می توانید تمام سوابق خود را به صندوق خدمات درمانی انتقال دهید و در کل خدمات درمانی هردو یکسان می باشد و فرقی با یکدیگر ندارند.

* توصیه برای اینده بهتر و آسایشاتان هم یک بیمه عمر و تامین اتیه تهیه نمائید . جهت مشاوره رایگان با بنده تماس بگیرید.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 66 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...