درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
343 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

اگر برای فردی در داخل خوابگاه های تعبیه شده درون کارگاه های برون شهری حادثه ای ( مثلا شکستگی پا در اثر زمین خوردن) خارج از ساعت کاری اتفاق بیافتد جزو حوادث کاری محسوب میشه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (5,880 امتیاز)
با سلام

بله. اماکن مربوط به کارگاه جزو کارگاه محسوب می شوند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
کلیه تاسیساتی که به اقتضای کارمتعلق به کارگاه است به موجب ماده4 قانونکارجزکارگاه محسوب میگردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...