دریافت مشاوره تخصصی
+3 امتیاز
1,249 بازدید
قبل در شرکت بیمه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
چرا تا وقتی که شرکت بیمه دولتی هست و خودشو ثابت کرده و از قدیم هم بوده و مهمتر اینکه دولتیه، باید به شرکت بیمه خصوصی اعتماد کرد؟  بعد از کجا مثل بیمه توسعه که ورشکست شد نشن؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (11,880 امتیاز)
درودبرشما،دوست عزیز،ما در حال حاضر یک شرکت دولتی داریم و بقیه خصوصی هستند،و اول اینکه شما باید بدونید که تمام شرکت های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و تفاوتی در نظارت و حمایت وجود ندارد،دوم اینکه در بازار رقابتی امروز،شرکت های خصوصی به دلیل جذب بیشتر مشتری خدمات بهتری هم ارائه میدهند و با کیفیت بالاتری هر روز بهتر از فبل میشوند.سوم اینکه در بیمه های زندگی دو سود وجود دارد،سود تضمینی و مشارکتی که سود تضمینی را بیمه مرکزی 100 درصد آن راپرداخت میکند،و به هیچ وجه این اندوخته سوخت نمیشود و بقیه سود مربوط به مشارکتی هر شرکت هست که به تضمینی اضافه میشود برحسب فعالیت های اقتصادی و سودی که دارند.برای مشاوره رایگان میتونید تماس بگیرید.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی بیمه عمر دریافت کنید.
0 امتیاز
قبل توسط

شاید در کشورهای دیگر این بحث شما درست باشد ! ولی اتفاقا در کشور عزیزمان ایران هر چه کلاهبرداری بزرگ و اذیت و آزار و خوردن پول هنگفت بیت المال بوده در دولتی ها اتفاق افتاده است. نمونه اش پرونده بیمه ایران که الان معاون اول دولت مهرورز در رابطه با آن در زندان است یا پرونده تامین اجتماعی که همچنان در حال بررسی است. یک شرکت خصوصی آنقدر وثیقه و تضمین پیش دولت گذاشته است که هر اتفاقی بیافتد پول مردم داده میشود. این را هم در نظر بگیرید وقتی یک خصوصی به مشکل میخورد شما به دولت شکایت میکنید و از تضمین ها پولتان را میگیرید اگر دولتی به مشکل بخورد کجا میخواهید شکایت کنید ؟!  بیمه مرکزی هم که شرکتی دولتی و قدیمی است، قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای حفظ حقوق بیمه گذاران دارد و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

خیلی ساده و خودمانی پاسخ دادم امیدوارم مفید بوده باشد.

قبل توسط (3,100 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
باید عرض کنم جواب شما کاملا بی منطق و طرفدارانه است .در کشورهای دیگه بدلیل شرایط اقتصادی و خصوصی سازی کاملا با ایران فرق میکنه دوم اگه تضمین های شرکت های خصوصی نزد بیمه مرکزی معتبر و جواب گو بود که خسارت بیمه توسعه ، بیمه ایران  پرداخت نمی کرد بیمه مرکزی کاملا خودش کنار کشید در این قضیه و تمام خسارت ها رو بیمه ایران پرداخت کرد من نمیدونم سابقه کار  بیمه شما چند ساله ولی فکر نکنم به خاطر بیارید که 2 بار بیمه آسیا 1 بار البرز 1 دانا و یه شرکت دیگه که حضور ذهن ندارم ورشکسته شد و بیمه ایران خسارتشون پرداخت کرد و حتی با تزریق پول به این شرکت ها از جمع شدنشون جلوگیری کرد . سوم اینکه بحث کلاه برداری و اختلاسی که می فرمایید اصلا به این شکل نبوده معاون اول رئیس جمهور از بیمه ایران کلاه برداری کرد خود بیمه ایران از همین فرد شاکیه لطفا اطلاعات غلط ندید . در خوصوص این که میگید شرکت خصوصی اینقدر وثیقه نزد بیمه مرکزی گذاشته که هر اتفاقی بیوفته خسارت مردم میده پس چرا بیمه توسعه وثیقه هاش کفاف خسارت حتی یک هشتم بیمه گذاراشم نداد چرا بیمه ایران خسارتش پرداخت کرد ؟ و اینکه میگید اگه با بیمه دولتی مشکل بربخورید به کجا باید شکایت کنید باید بگم هم بیمه مرکزی هم ستاد شکایات مشتریان بیمه ایران هم سازمان حمایت  حقوق مصرف کننده به راحتی میتونید شکایت کنید و کاملا بدور از هر جبه گیری پاسخگو هستند . لطفا از این به بعد اگر به سوالی پاسخ میدید بی طرفانه و منطقی پاسخ بدید با تخریب یک شرکت شما هیچ وقت نمیتونید فروش بیشتری داشته باشید .
0 امتیاز
قبل توسط (3,630 امتیاز)

مبحث اعتماد بسیار پیچیده است. همه بیمه ها تحت نظر بیمه مرکزی هستند. عموم مردم بهتر است به بیمه مرکزی و بانک مرکزی اعتماد کنند (راه دیگری وجود ندارد).  چون اگر شخصی حتی به بیمه مرکزی هم اعتماد نکند، طبیعتا نباید به بانک مرکزی که نقش و مسئولیت مشابهی در نظام بانکی دارد هم اعتماد کند لذا هیچگونه فعالیت پولی، مالی و بیمه ای نمیواند انجام دهد.

برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 154 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 255 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 209 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 176 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 380 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در سایر توسط بدون نام
+3 امتیاز
1 پاسخ 95 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 53 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 125 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 101 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 74 بازدید
+1 امتیاز
4 پاسخ 241 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 4,810 بازدید
+4 امتیاز
3 پاسخ 158 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط علی ضمدی
+4 امتیاز
1 پاسخ 89 بازدید
سوال شده 3 سال قبل در شرکت بیمه توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 50 بازدید
سوال شده 3 سال قبل در شرکت بیمه توسط بدون نام
+3 امتیاز
1 پاسخ 201 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 95 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 65 بازدید
+7 امتیاز
3 پاسخ 552 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...