عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
1,009 بازدید
سوال شده قبل در شرکت بیمه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
چرا تا وقتی که شرکت بیمه دولتی هست و خودشو ثابت کرده و از قدیم هم بوده و مهمتر اینکه دولتیه، باید به شرکت بیمه خصوصی اعتماد کرد؟  بعد از کجا مثل بیمه توسعه که ورشکست شد نشن؟؟
3 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درودبرشما،دوست عزیز،ما در حال حاضر یک شرکت دولتی داریم و بقیه خصوصی هستند،و اول اینکه شما باید بدونید که تمام شرکت های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و تفاوتی در نظارت و حمایت وجود ندارد،دوم اینکه در بازار رقابتی امروز،شرکت های خصوصی به دلیل جذب بیشتر مشتری خدمات بهتری هم ارائه میدهند و با کیفیت بالاتری هر روز بهتر از فبل میشوند.سوم اینکه در بیمه های زندگی دو سود وجود دارد،سود تضمینی و مشارکتی که سود تضمینی را بیمه مرکزی 100 درصد آن راپرداخت میکند،و به هیچ وجه این اندوخته سوخت نمیشود و بقیه سود مربوط به مشارکتی هر شرکت هست که به تضمینی اضافه میشود برحسب فعالیت های اقتصادی و سودی که دارند.برای مشاوره رایگان میتونید تماس بگیرید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط

شاید در کشورهای دیگر این بحث شما درست باشد ! ولی اتفاقا در کشور عزیزمان ایران هر چه کلاهبرداری بزرگ و اذیت و آزار و خوردن پول هنگفت بیت المال بوده در دولتی ها اتفاق افتاده است. نمونه اش پرونده بیمه ایران که الان معاون اول دولت مهرورز در رابطه با آن در زندان است یا پرونده تامین اجتماعی که همچنان در حال بررسی است. یک شرکت خصوصی آنقدر وثیقه و تضمین پیش دولت گذاشته است که هر اتفاقی بیافتد پول مردم داده میشود. این را هم در نظر بگیرید وقتی یک خصوصی به مشکل میخورد شما به دولت شکایت میکنید و از تضمین ها پولتان را میگیرید اگر دولتی به مشکل بخورد کجا میخواهید شکایت کنید ؟!  بیمه مرکزی هم که شرکتی دولتی و قدیمی است، قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای حفظ حقوق بیمه گذاران دارد و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

خیلی ساده و خودمانی پاسخ دادم امیدوارم مفید بوده باشد.

دارای دیدگاه قبل توسط (3,120 امتیاز)
باید عرض کنم جواب شما کاملا بی منطق و طرفدارانه است .در کشورهای دیگه بدلیل شرایط اقتصادی و خصوصی سازی کاملا با ایران فرق میکنه دوم اگه تضمین های شرکت های خصوصی نزد بیمه مرکزی معتبر و جواب گو بود که خسارت بیمه توسعه ، بیمه ایران  پرداخت نمی کرد بیمه مرکزی کاملا خودش کنار کشید در این قضیه و تمام خسارت ها رو بیمه ایران پرداخت کرد من نمیدونم سابقه کار  بیمه شما چند ساله ولی فکر نکنم به خاطر بیارید که 2 بار بیمه آسیا 1 بار البرز 1 دانا و یه شرکت دیگه که حضور ذهن ندارم ورشکسته شد و بیمه ایران خسارتشون پرداخت کرد و حتی با تزریق پول به این شرکت ها از جمع شدنشون جلوگیری کرد . سوم اینکه بحث کلاه برداری و اختلاسی که می فرمایید اصلا به این شکل نبوده معاون اول رئیس جمهور از بیمه ایران کلاه برداری کرد خود بیمه ایران از همین فرد شاکیه لطفا اطلاعات غلط ندید . در خوصوص این که میگید شرکت خصوصی اینقدر وثیقه نزد بیمه مرکزی گذاشته که هر اتفاقی بیوفته خسارت مردم میده پس چرا بیمه توسعه وثیقه هاش کفاف خسارت حتی یک هشتم بیمه گذاراشم نداد چرا بیمه ایران خسارتش پرداخت کرد ؟ و اینکه میگید اگه با بیمه دولتی مشکل بربخورید به کجا باید شکایت کنید باید بگم هم بیمه مرکزی هم ستاد شکایات مشتریان بیمه ایران هم سازمان حمایت  حقوق مصرف کننده به راحتی میتونید شکایت کنید و کاملا بدور از هر جبه گیری پاسخگو هستند . لطفا از این به بعد اگر به سوالی پاسخ میدید بی طرفانه و منطقی پاسخ بدید با تخریب یک شرکت شما هیچ وقت نمیتونید فروش بیشتری داشته باشید .
امیر حسین موثق
کارشناس و نماینده بیمه ایران کد 6554
09125973537
مشاوره و کارشناسی و صدور انواع بیمه نامه
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (3,640 امتیاز)

مبحث اعتماد بسیار پیچیده است. همه بیمه ها تحت نظر بیمه مرکزی هستند. عموم مردم بهتر است به بیمه مرکزی و بانک مرکزی اعتماد کنند (راه دیگری وجود ندارد).  چون اگر شخصی حتی به بیمه مرکزی هم اعتماد نکند، طبیعتا نباید به بانک مرکزی که نقش و مسئولیت مشابهی در نظام بانکی دارد هم اعتماد کند لذا هیچگونه فعالیت پولی، مالی و بیمه ای نمیواند انجام دهد.

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 99 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 108 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 254 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+3 امتیاز
1 پاسخ 82 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 46 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 74 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 87 بازدید
+1 امتیاز
4 پاسخ 216 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 3,971 بازدید
+4 امتیاز
3 پاسخ 151 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط علی ضمدی
+4 امتیاز
1 پاسخ 75 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط بی نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 60 بازدید
+7 امتیاز
3 پاسخ 456 بازدید
+5 امتیاز
1 پاسخ 152 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط بی نام

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...