عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
355 بازدید
سوال شده قبل در مقایسه بیمه عمر توسط
نحوه، محاسبه ودریافت مستمری بازنشستگی در شرکت آتیه سازان بیمه سامان به چه نحوی است؟
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)
با سلام و عرض روز بخیر
بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان،فارغ از آنکه از کدام نمایندگی فروش، خریداری شده باشه، شرایط منحصر بفرد و یکسانی در مورد پرداخت سود و بازنشستگی داره.
البته هنوز قانون گذار، درخصوص نحوه پرداخت مستمری اعلام نظر نکرده ولی راحت ترین راه برای اطلاع از رقم حدودی مستمری اینه که در جدول محاسبات اندوخته، مبلغ کل اندوخته رو در سال مورد نظر برای بازخریدی در نظر گرفته و سود بیمه ای اون مبلغ رو به ازای هر ماه محاسبه کنید. اون رقم میتونه یکی از رقم های پیشنهادی شرکت برای مستمری بیمه گزار باشه.
مستدام و پیروز باشید.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 848 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...