دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+3 امتیاز
396 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

آیا کمک هزینه هایی که در کارگاه به کارگران پرداخت می شود مانند کمک هزینه مسکن و یا عایله مندی باید در مزد مأخذ محاسبه فوق العاده اضافه کاری به حساب آید ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

کمک هزینه های مسکن، خواربار، کمک عایله مندی و بن کارگری در زمره مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل، مذکور در ماده 36 قانون کار نبوده و لذا در محاسبه نرخ اضافه کاری جزء مزد منظور نمی شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.