درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
873 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من تمام شرایط دریافت هدیه ازدواج رو دارم، ایا این هدیه به رانندگان تاکسی شهری هم تعلق میگیرد؟؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,690 امتیاز)
نمایش از نو قبل توسط
خیر فقط بابت کارگران و افرادی میباشد که بیمه اجباری پرداخت مینمایند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (40,620 امتیاز)
با سلام
بله. به دلیل اینکه نرخ حق بیمه کسرشده از دستمزد رانندگان ۲۷% است، تعلق می گیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (75,030 امتیاز)
ممنون از شما.
آخه رانندگان تاکسی شهری که مشمول بیمه اجباری نیستند و کارفرما ندارند و رابطه استخدامی با کارفرما ندارند و طبق ماده 85 تامین اجتماعی مشمول نمیشن. قانون صراحتا یکی از شرایط دریافت هدیه ازدواج رو  میگه "رابطه استخدامی با کارفرما قطع نشده باشد"
قبل توسط (40,620 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
درود به جناب حسینی تبار
نرخ کسر حق بیمه رانندگان 27 درصد است(موضوع ماده 28 قانون ) و این قبیل بیمه شدگان حق دریافت همه تعهدات موضوع ماده 3 قانون را دارا می باشند.توجه به مفاد ماده 29 قانون و تعهدات گروه الف و ب ماده 3 خالی از لطف نخواهد بود.

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...