دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
469 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط
سوالی داشتم
خانوم متاهل که بیمه جداگانه هست در صورتی که شوهرش حق اولاد دریافت کنه میتون باز هم حق اولاد بگیره ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,170 امتیاز)

با سلام بر اساس ماده 86 و 87 قانون تامین اجتماعی  زن و شوهري كه در يك كارگاه و يا در كارگاههاي جداگانه اشتغال بكار داشته باشند در صورت داشتن شرايط پيش بيني شده (پرداخت 2 سال حق بيمه) هر كدام به تنهائي محق به دريافت كمك عائله مندي خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر میتونید به مقاله زیر مراجعه نمایید

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.