دریافت مشاوره تخصصی
+7 امتیاز
551 بازدید
قبل در شرکت بیمه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
سلام

بیمه پاسارگاد همه چیزش خوبه فقط سود قطعی اش کمه میانگین ۲۰ درصد با این حال چرا بیمه پاسارگاد?
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

+3 امتیاز
قبل توسط (55,680 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

با سلام ، 

دوست گرامی در تمامی شرکت های بیمه ای ،  سود تضمینی برای 5 سال اول 18% ، سود 5 سال دوم 15% و برای الباقی 10% می باشد پس سود تضمینی در هیچ شرکتی با شرکت دیگر فرقی ندارد ، اگر منظور شما سود مشارکت است که در سال گذشته 22% توسط شرکت بیمه پاسارگاد اعلام شده است و سود مشارکت برمی گردد به سرمایه گذاری ها و تقسیم 85% از سود حاصله به حساب بیمه گذاران محترم .

نکته : بیمه عمر و سرمایه گذاری ، همانطور که از اسمش پیداشت ابتدا یک بیمه می باشد و بایستی پوشش های کامل و جامع داشته باشد و در کنار آن پوشش سرمایه گذاری هم قرارداده شده است ، که سود تضمینی طبق دستور شورای عالی بیمه در تمام شرکت های بیمه الزامی مانند توضیح فوق می باشد و میزان سود مشارکت بسته به شرایط بازار و سرمایه گذاری های صورت گرفته است ، بنظر بنده اگر کسی بیمه عمر را فقط برای سود کوتاه مدت بخواهد  کامل کار اشتباهی است ، بیمه عمر جنبه سرمایه گذاری بلند مدت را دارد ولی در جوامع شرقی صرفا به سودهای کوتاه مدت توجه می شود که خطای بس بزرگی است. 

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
+2 امتیاز
قبل توسط
با فرض اینکه بیمه پاسارگاد سود قطعیش کمه جواب من اینه که به خاطر سطح توانایی بالای این شرکت و رتبه اولش در تحقق پرداخت سود و سوداوری، تضمین پرداخت سودش بیشتر هست و سود پرداختیش اطمینان بیشتری خواهد داشت. البته این فرض که مطرح شده اشتباه هست و همونطور که دوستمون گفتند سود تضمینی همه شرکتها یکی هست.
قبل توسط (55,680 امتیاز)
با سلام ، منظور من بحث سود نبودش دوست گرامی ، نگاه اشتباهی که عمده مردم به معقوله بیمه عمر دارند است ، بیمه عمر صرفا یک محصول سودآور نیست که شما فقط به جنبه سودش فکر کنید ، برای مثال شخصی که فقط 1 یا دو قسط 50 هزار تومانی داده است و بر اثر حادثه فوت کند به خانواده آن شخص 60 میلیون تومان غرامت پرداخت می شود بنظر شما اینجا سود برای آن شخص چکاری می توانست انجام دهد؟ یا اگر دچار بیماریهای خاص گردد به او تا 4/5 میلیون تومان غرامت داده می شود ، پس بهتر است از نگاه اشتباه و تک بعدی صرفا سود به بیمه های عمر خارج شویم و آنگاه انتخابمان را با توجه به پوشش های جامع و کامل شرکت بیمه معطوف نمائیم .
موفق و پیروز باشید - مهندس محمدحسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد- شهر اندیشه - مشاور بیمه ایی شما
قبل توسط (55,680 امتیاز)
با سلام بر همکار گرامی ،

اشکال وارده بنده بدین جهت می باشد که بسیاری از همکاران ، افکار مردم را از دید بیمه ایی خارج کرده اند و صرفا به معقوله سود برده اند که این امر خطاست ولی توجه بفرمائید که شرکت بیمه پاسارگاد رتبه اول فروش بیمه عمر را در بین شرکت های خصوصی دارا می باشد ( به سند از بیمه مرکزی ج.ا.ا) پس حتما برای مردم پوشش های بیمه در اولویت بوده است و ضمنا ما اینجا صرفا جوابگوی مردم خوبمان هستیم و بیمه گذاران وفادار و گرامی که می دانند در یک شرکت با توانگری سطح 1 خودشان را بیمه کرده اند .
موفق و پیروز باشید - مهندس محمدحسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد- شهر اندیشه - مشاور بیمه ایی شما
قبل توسط (55,680 امتیاز)
با سلام ،

فرمایشات شما درست می باشد ولی بد نیست که توجه ایی نیز به توان مالی و نحوه ارائه خدمات بیمه ایی فعال در این عرصه و میزان شکایت های واصله به بیمه مرکزی ، سرمایه شرکت و میزان ارزش سهام شرکت بیمه پاسارگاد را نیز توجه فرمائید. طبق آمار خود بازار سرمایه بالاترین ارزش سهام را در شرکت های بیمه ای تا به این تاریخ شرکت بیمه پاسارگاد دارا می باشد که با جوان بودن شرکت نشان دهنده توان بالا جهت رقابت در بین شرکت های دیگر را نشان می دهد و همچنین شرکت بیمه پاسارگاد توان قبول بیمه اتکایی را نیز دارا می باشد.
وهمچنین طبق دستورالعمل بیمه مرکزی ج.ا.ا ، مینی بر میزان افزایش سرمایه شرکت های بیمه بنابر جدول  ماده ۳۶ قانون تأسيس و بند ب تصويب نامه شماره ۱۸۱۰۷۰/ت۴۷۹۰۵هـ مورخ ۱۸/۰۹/۱۳۹۱ هيـئت وزيران ،برنامه زمانبندي افزايش سرمايه آن شركت مصوب جلسه مورخ ۲۲/۰۳/۱۳۹۲ شوراي عالي بيمه ، در شرکت بیمه پاسارگاد تحقق پیدا کرده است .
طبق این مصوبه در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد به تمام دستورات بیمه مرکزی و شورای عالی بیمه جامع عمل پوشانده است .شایان ذکر است طبق دستوالعمل بیمه مرکزی می بایست شرکت تا پایان سال 1394 میزان سرمایه اش ۲۵۰۰ میلیارد ریال باشد درحالیکه مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام بيمه پاسارگاد مورخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ ضرورت افزايش سرمايه از سوي هيأت مديره را با رأي اکثريت قاطع تصويب کرد تا سرمايه شرکت از مبلغ ۱,۱۳۴,۰۰۰ ميليون ريال به مبلغ  ۴,۰۸۲,۴۰۰ ميليون ريال (معادل ۲۶۰ % سرمايه کنوني) طی دو مرحله از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدي ، اندوخته سرمايه اي و اندوخته افزايش سرمايه ، افزايش يابد.

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما
قبل توسط (55,680 امتیاز)
با سلام ،
طبق دستور العمل خود بیمه مرکزی بسیاری از شرکت های افزایش سرمایه ایشان محقق نشده است و من این را نمی گویم با یک جستجوی ساده در وب سایت بیمه مرکزی ج.ا.ا. می توانید این را ببینید ، یک سوال بنظر شما مردمی که بیمه عمر می خرند به چه نحوی باید بدانند شرکتی که از آن بیمه خریده اند می تواند همینطور به بقاء و سود دهی خود ادامه دهد یا نه ، بنظر بنده بیمه مرکزی در این امر مردم شرایط شرکت های بیمه را برای مردم شفاف سازی نکرده است !!!!؟؟؟؟ ، اگر شرکتی که بعد از 3 سال هنوز نتوانسته است سرمایه مصوب بیمه مرکزی را محقق کند بعد سودش بالاست از کجا معلوم موقع خسارت می تواند جوابگوی مشتریانش باشد؟! ، من فارغ از شرکت در تمام کامنت هایم دارم به مردم جواب می دهم این کامنت را خود شما اول پرسیدید و موضوعش بیمه پاسارگاد و بالاخص بیمه عمر این شرکت است پس من تبلیغ شرکتم را نکردم ، به توانایی هایش اشاره کردم ، ضمنا متاسفانه خیلی از نکات کلیدی می باشد که واحد نظارت بیمه مرکزی روی آنها کار نکرده است و برای همین ما و مردم باید دقتمان را بیشتر کنیم چون سرمایه یک عمر 30 سال خود را می خواهیم پس انداز کنیم ، با دید مقطعی و متاسفانه ناشیانه بعضی از شرکت های غیر متخصص در حیطه عمر کار بجایی نخواهیم برد ، چون من با دید شودگرایانه در بیمه عمر مخالفم .

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما
0 امتیاز
قبل توسط (3,630 امتیاز)

بیمه عمر را نباید صرفا بر اساس سود پرداختی آن خرید! اگر سود پرداختی برای شما خیلی مهم است بهتر است در بانک سرمایه گذاری کنید یا طلا، دلار، زمین، سهام و  غیره بخرید ! بیمه عمر پوششهای کاملی ارائه میدهد (مانند پوشش فوت، از کارافتادگی، درمان و ...) و در کنار آن سود سالیانه نسبتا مناسبی هم دارد. بیمه عمر یک بیمه ضروری برای همه افراد است. بیمه عمر در روز مبادا به داد شما میرسد !

برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

مشاوره های مشابه

+6 امتیاز
7 پاسخ 1,522 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 292 بازدید
+9 امتیاز
11 پاسخ 3,536 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 390 بازدید
+5 امتیاز
5 پاسخ 332 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 369 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 71 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 158 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...