مقالات روز: راز فروش، قیمت جرایم رانندگی، قانون عادت، بیمه ازدواج و….

دانستنی های بیمه ای تلگرامی، پست های تلگرامی منتشر شده در گروه های بیمه ای هست که برای شما گردآوری شده است.

—————————————————————————————————————————————–

راز فروش فقط با یک جمله

یک جمله خوب که مزایای محصول را در خود خلاصه کرده باید شنونده را به این فکر وا دارد : “من میخواهم بیشتر راجع به این محصول بدونم.”

این هنر است که بتوانید در یک جمله تمام آنچه را که مزایا مینامید ارایه دهید, شما اگر بتوانید با یک جمله مخاطبتان را هدف قرار دهید دیگر نیاز نیست به آنها بفروشید ,آنها خودشان از شما خواهند خرید. با یک جمله خوب, ایمیلتان را باز خواهند کرد, سخنرانی تان را گوش خواهند داد و تلفن تان را نیز جواب خواهند داد.

زمانی که استیو جابز برای اولین بار میخواست آیپاد را رونمایی کند فقط گفت : “یک هزار آهنگ در جیبتان“… همین ! دیگر توضیحات دیگری لازم نیست ! عالی است، بسیار دلربا و انگیزشی ! من هم میخواهم بخرم.

—————————————————————————————————————————————–

جرائم رانندگی گران شد

هیات دولت نرخ جرائم رانندگی را اصلاح و سقف جریمه ها را به ۴ میلیون ریال رساند.

سرعت غیرمجاز و عبوراز چراغ قرمز ۲۰۰هزار تومان

عبور از چراغ قرمز، سبقت غیرمجاز در راه های دو طرفه و تجاوز از سرعت مجاز ( بیش از ۳۰ کیلومتر بر ساعت) در کلانشهرها و مراکز استان ها و جاده های بین شهری و مناطق آزاد تجاری و صنعتی تا ۲۰۰ هزار تومان

انجام حرکات نمایشی مانند دور زدن در جا و یا حرکت موتور سیکلت بر روی یک چرخ، حرکات مارپیچ، حرکت با دنده عقب در آزادراه ها و بزرگ راه ها به ۱۵۰ هزار تومان و عبور از محل ممنوع، استفاده از تلفن همراه، عدم رعایت مقررات حمل بار و عبور وسایل نقلیه غیرمجاز از خطوط ویژه :۱۰۰ هزار تومان

رانندگی در حالت مستی و مصرف داروهای روان گردان و افیونی : ۴۰۰ هزار تومان

حرکت نکردن وسایل نقلیه بین خطوط، نداشتن پلاک جلو، عقب و یا ناخوانا بودن آن و عدم رعایت حق تقدم عبور: ۶۰ هزار تومان

نداشتن برگه معاینه فنی : ۴۰ هزار تومان

—————————————————————————————————————————————–

قانون عادت :

حداقل ۹۵٪ از کارهایی که انجام می‌دهید از روی عادت است ، خواه عادت های مفید و خواه عادتهای مضر .
شما میتوانید عادتهایی را که موفقیتتان را تضمین میکند در خود پرورش دهید . به این صورت که تا هنگامی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشوند تمرین و تکرار آگاهانه و مدام آن را ادامه دهید .
@madresebimeh

—————————————————————————————————————————————–

عوامل موثر در حق بیمه عمر :

هزینه ای که شما برای بیمه خود می پردازید به عوامل مختلفی مانند سن، سلامتی، نحوه زندگی و شغل تان بستگی دارد، اما در کنار این عوامل ثابت، عامل های دیگری هم موثرند که تنظیم آنها در دست شماست.

به عنوان مثال، انتظار شما از بیمه نامه تان پس از مرگ یا پوشش هزینه های تحصیلی فرزندان تان.

بنابراین باید در این قرارداد تجاری تمام انتظارهایتان را طبقه بندی کنید و براساس اولویت بندی، آن را با بودجه تان تنظیم کنید.

وقتی بیمه عمر می خرید باید این مورد را در نظر داشته باشید و از شرکت هایی خرید کنید که پوشش مستمری در صورت ازکارافتادگی را ارائه می کنند. بیمه عمری که پوشش ازکارافتادگی ندارد، نخرید.

—————————————————————————————————————————————–

آغاز فروش بیمه ازدواج از اواخر دی

مشاور معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:
از اواخر دی ماه فروش بیمه ازدواج آغاز می‌شود.
بیمه ازدواج در جهت کاهش دغدغه‌های مالی جوانان برای ازدواج است.
این بیمه به جهیزیه، کمک هزینه تهیه مسکن، مشاوره قبل از ازدواج، تولد نخستین فرزند و مهریه زنان پس از فوت همسر و کنسل شدن مراسم ازدواج تخصیص می‌یابد.
دوره انتظار این بیمه‌نامه پنج سال است.

—————————————————————————————————————————————–

جزییاتی از بیمه ازدواج / از اواخر دی فروخته می شود

اکبر افتخاری مشاور اقتصادی و بیمه‌ای معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:

* از اواخر دی ماه فروش بیمه ازدواج آغاز می‌شود و تلاش شده در آن نیازهای جوانان هنگام ازدواج دیده شود.

* بیمه ازدواج به جهیزیه، کمک هزینه تهیه مسکن، مشاوره قبل از ازدواج، تولد نخستین فرزند و مهریه زنان پس از فوت همسر و کنسل شدن مراسم ازدواج تخصیص می‌یابد.

* افراد می‌توانند از بدو تولد تا ۳۰ سالگی تحت پوشش این بیمه قرار گیرند

* حداقل مبلغ ماهانه برای برخورداری از بیمه نامه ازدواج ۵۰ هزار تومان است تا ۵۰۰ هزار تومان نیز افراد می‌توانند هر ماه برای آن بپردازند.

* دوره انتظار این بیمه‌نامه پنج سال است و برای هر کدام از بخش‌های بیمه‌نامه مبلغی ذخیره می شود که فرد می‌تواند پس از پنج سال از آن برای ازدواج بهره ببرد. افراد همچنین می‌توانند بیمه‌نامه را بازخرید کنند.

* افراد در پایان ۳۰ سالگی نیز می‌توانند بیمه خود را ادامه دهند بنابراین بیمه ازدواج یک بیمه نامه مستمر می‌تواند باشد.

—————————————————————————————————————————————–

باور عمومی غلط در مورد بازاریاب

بازاریاب هنرمندی است که تلاش می کند با ارائه مناسب یک محصول پروسه فروش را تسریع کند این در حالیست که در کشور بازاریابان به افراد دغلی تعبیر می شوند که با چرب زبانی می خواهند مردم را وادار به خرید کنند.

تنها به سبب تصورات نادرست از این شغل، خیلی ها حاضرند بیکار بمانند اما بازاریابی نکنند!

شما خود باید باور داشته باشید که هنرمندید و این هنر و دانش را هر کسی نمی تواند کسب کند . در واقع تمامی کسانی که صاحب شرکت های بزرگ حتی از لحاظ فناوری هستند محصول خود را بازاریابی کردند و اکنون به این موفقیت رسیدند

—————————————————————————————————————————————–

آیا می دانید
اتباع خارجی برای استفاده از مزایای بیمه عمر به مجوز اقامت، مجوز کار و گذرنامه نیاز دارند. و نیز لازم به تذکر است کارت آمایش برای این منظور قابل قبول نمی باشد. همچنین زمانی که این افراد از کشور خارج شوند بیمه نامه به حالت تعلیق درخواهد آمد.؟
 آیا می دانید
چنانچه به حکم مرجع قضایی اثبات شود عواملی نظیر نقص راه، نبودن یا نقص علایم رانندگی و نقص تجهیزات مربوط یا عیب ذاتی وسیله نقلیه، یا ایجاد مانع توسط دستگاه های اجرایی یا هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگر در وقوع حادثه موثر بوده است، بیمه گر و صندوق تأمین خسارت های بدنی پس از پرداخت خسارت زیان‌دیده می تواند برای بازیافت به نسبت درجه تقصیر که درصد آن در حکم دادگاه مشخص می شود به مسببان ذی‌ربط مراجعه کند؟

 

—————————————————————————————————————————————–

در صورتی که شما نیز مطالبی مفید برای انتشار دارید می توانید برای ما به وسیله یکی از روش های زیر ارسال کنید تا با نام خودتان و در صورت تمایل با لینک گروه تان انتشار یابد:
۱- ارسال مطالب به ID=@bidbargman در تلگرام
۲- ارسال به وسیله تماس با ما
۳- ارسال ایمیل به آدرسinfo(@)bidbarg.com

ارسال پاسخ