چهار بسته بیمه ای در حمایت از جوانان

به گزارش بیدبرگ به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، دراین تفاهمنامه که به امضای سید عباس حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران از یک سو و محمدرضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از سوی دیگر رسید، طرفین بر ساماندهی امور مربوط به جوانان با بهره مندی ازظرفیت های بیمه ای بیمه ایران تاکید کردند.

چهار بسته بیمه ای در حمایت از جوانان

تفاهمنامه همکاری بیمه ایران و وزارت ورزش و جوانان درچهار بسته بیمه ای و حمایتی شامل: بیمه اوقات فراغت جوانان، بیمه حمایت از اشتغال،بیمه حمایت از ازدواج و بیمه حمایت از تحصیل طراحی و تدوین شده است که با همکاری وزارت ورزش و جوانان و بیمه ایران قابلیت تبدیل شدن به بیمه نامه را دارد.

موضوع این تفاهمنامه توسعه و ترویج فرهنگ بیمه، توانمند سازی جوانان درحوزه صنعت بیمه،تربیت متخصصان بیمه ای، طراحی و تدوین انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز جامعه جوان کشور و ارائه و عرضه پوشش های بیمه ای و حمایتی عنوان شده است.

همچنین ارتقای سطح پوشش بیمه ای موجود صنعت بیمه برای جوانان، ارتقای روحیه امید به آینده با ترویج فرهنگ بیمه ای دربین جوانان، افزایش بهره وری افراد فعال و کار آفرین جوان در پیشبرد و توسعه جامعه، ارتقای کیفیت زندگی درابعاد زیستی، روانی و اجتماعی، توانمند سازی جوانان درخصوص راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با صنعت بیمه و توسعه اقدامات تعاملی و زمینه سازی به منظور استفاده بیشتر از توان صنعت بیمه در حوزه جوانان از اهداف اصلی مبادله این تفاهمنامه برشمرده شده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه ایران پیش از تبادل این تفاهمنامه گفت: تقارن این تفاهمنامه با ماه ربیع الآول و تولد مبارک پیامبر رحمت و هفته وحدت اتفاق مبارکی است که پشتوانه معنوی تحقق این تفاهمنامه خواهد بود.

سید عباس حسینی با اشاره به اینکه این تفاهمنامه درراستای اجرای منویات مقام معظم رهبری درصیانت از خانه و خانواده و بخش های مختلف جامعه مبادله شدهاست، افزود: امیدوارم با تحقق اهداف این تفاهمنامه عدالت اجتماعی بیش از بیش توسعه یابد.

مدیر عامل بیمه ایران ادامه داد: دولت تدبیر و امید تاکید ویژه ای درامر ازدواج و اشتغال دارد و این تفاهمنامه می تواند کمک زیادی به این موضوع کند.

رئیس هیأت مدیره بیمه ایران با اشاره به اینکه ارائه خدمات نوین بیمه ای متناسب با نیازهای جامعه در راهبردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی و بیمه ایران قراردارد، تصریح کرد: یکی از برنامه های راهبردی ما در بیمه ایران دستیابی به این راهبردها است.

حسینی اضافه کرد: بیمه ایران به عنوان پدر معنوی صنعت بیمه کشور به اتفاق وزارت ورزش و جوانان تمامی مساعی خود را در جهت ارائه متنوع خدمات بیمه ای و تقویت روحیه و امید و تلاش در جامعه و به ویژه جوانان غیور کشور بعمل خواهد آورد این تفاهمنامه را تا دستیابی به اهداف آن پی گیری کند.

به گفته رئیس هیأت مدیره بیمه ایران این تفاهمنامه از جامعیت لازم برخوردار بوده و امید می رود با اجرایی شدن آن بخشی از دغدغه های حوزه جوانان کاهش یابد. حسینی حرکت شرکت را در جهت ایفای مسوولیت های اجتماعی عنوان کرد و افزود: بیمه ایران مجموعه ای پاسخگو است و درنظر داریم با طراحی بیمه نامه های متناسب با نیازهای امروز کشور، امید را در جامعه افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: بیمه ایران به عنوان راهبر صنعت بیمه با طراحی بیمه نامه های جدید، موجی در صنعت بیمه ایجاد میکند که این خدمات به مرور در کشور توسط سایر شرکت های بیمه ای نیز پیگیری و ارائه خواهد شد.

به اعتقاد مدیر عامل بیمه ایران بسته های بیمه ای که در این تفاهمنامه به وزارت ورزش وجوانان ارائه شد ه است می تواند باعث تعالی و آرامش خانواده ها شود و امید را در میان جوانان پرشورتر از گذشته نماید.

حسینی با بیان اینکه بیمه نامه های مورد نظر برای نخستین باراست که درکشور عرضه می شود ابراز امیدواری کرد: به مرور زمان وبا توجه به نیاز های جامعه، بیمه نامه های متنوع تری طراحی و روانه بازار شود.

رئیس هیأت مدیره بیمه ایران درخاتمه گفت: از این که وزارت ورزش و جوانان این حرکت و فعالیت را شروع و پی گیری می کند تشکر می کنیم ما نیز به عنوان قسمتی از دولت درکنار این وزارتخانه خواهیم بود.

محمد رضا رستمی معاون امور ساماندهی وزارت ورزش و جوانان نیز دراین جلسه با تشکر از توجه مسوولان بیمه ایران به حوزه جوانان گفت: به طور یقین فضای حاکم بر جوانان با حضور بیمه ایران رونق بیشتری خواهدگرفت و از این پس شاهد پویایی بیشتر این فضا خواهیم بود.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری درخصوص پیشگیری از گسترش آسیب های اجتماعی و صیانت از خانه و خانواده، افزود: تاکید ایشان نشان دهنده اهمیت این مساله است مهم ترین و برجسته ترین مباحث که در حوزه جوانان مورد تاکید است بحث امید است، امید به آینده زندگی، اشتغال، ازدواج و مسایل متعدد که مورد دغدغه جوانان است.

معاون امور ساماندهی وزارت ورزش و جوانان  ما نیازمند اقدامات اجرایی و عملیاتی روشن برای جوانان هستیم و این حوزه نیازمند اقدامات و فعالیت های متعدد است که باید به آنان پرداخته شود.

معاون امورساماندهی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه مسوولان دولت تدبیر و امید درنظر دارند حرکت های امید بخش برای جوانان ایجاد کنند به تفاهمنامه بیمه ایران با وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: بیمه، سرمایه گذاری برای آینده است سرمایه گذاری که منجر به ایجاد نشاط و امید درفرد جوان برای مدیریت بهینه آینده او خواهد شد.

رستمی بیمه ایران را سرمایه بزرگی برای کشورخواند و افزود: این مجموعه نقش آفرینی زیادی درجامعه دارد و در موضوعات مانند جوانان که دغدغه اصلی کشور است حضور بیمه ایران، یک ارزش اجتماعی است.

وی اقدام بیمه ایران دراین موضوع را ستود و افزود: کاری که بیمه ایران کرد قابل ستایش وتقدیر است و جا دارد از طرف دولت نیز مورد تقدیر قرار گیرد.

بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال

ارسال یک پاسخ

اسکرول به بالا