درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
240 بازدید
قبل در گزارش معاملات فصلی توسط (100 امتیاز)
اگر چنان چه ندانیم که مشمول را یا غیر مشمول را برای افراد حقیقی بزنیم و گزینه مشمول را بزنیم چ اتفاقی می افتد و میخواستم بدونم خرید از ماهی فروشان لب دریا که مبلغ فاکتور آنان از حد تجمیع بیشتر است را میشه به عنوان ماده ۸۱ اورد و اگر تا به امروز جز تجمیع این خرید ماهی ها را اورده ایم باید چیکار کاردرست بوده یا نه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,820 امتیاز)
سلام،

مطابق با ماده 11 آیین نامه ماده 169 می توانید اینگونه خریدها را بدون درج شماره اقتصادی و به صورت مجموع ارسال نمایید. اشخاص حقیقی موضوع ماده 81 مشمول نیستند. نحوه عمل شما درست بوده است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...