دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
105 بازدید
قبل در نفقه و تمکین توسط (20,190 امتیاز)
سلام

در صورتی که در مطالبه نفقه خوانده مجهول المکان باشد آیا می توان بر اساس آدرس خواهان دادگاه را تعیین کرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (126,730 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
سلام

بله، بر اساس ماده 12 قانون حمایت خانواده در دعاوی و امور خانوادگی مربوط به زوجین، زوجه می تواند در دادگاه محل اقامت خوانده یا محل سکونت خود اقامه دعوی کند مگر در موردی که خواسته، مطالبه مهریه غیرمنقول باشد.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...