درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,005 بازدید
قبل در نفقه و تمکین توسط (13,880 امتیاز)
سلام

در صورت بخشش نفقه و پشیمان شدن زن آیا امکان دریافت مجدد نفقه وجود دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,820 امتیاز)
با سلام

اگر زن نفقه را ببخشد البته اگر دلیلی برای پشیمانی یا شرطی باشد که متعاقباً به تحقق نرسد طبق ماده 198 قانون آئین دادرسی مدنی میتواند حق یا دین خود را مطالبه کند و رجوع از هبه در این راستا محقق میشود.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...