درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,022 بازدید
قبل در دیه توسط (100 امتیاز)
درمورد پرونده خواهرم که موتور زد فرار کرده شکایت کردیم قرار منع تعقیب صادرشده بود اعتراض زدیم تجدیدنظر رای داد دوباره رسیدگی شود توی رای تجدیدنظر خودش اشاره کرده که دختر۱۱ساله بوده و نوع صدمه نشان از برخورد با موتور را دارد ضمن اینکه شاهدم هم به لحظه برخورد اشاره کرده دوباره رسیدگی شود!

دوباره ابلاغ اومد برامون از دادگاه وقت رسیدگی داد دوباره خودمون با شاهد رفتیم شاهدم سوگند یادکرد که جز حقیقت چیزی دیگه ای نگوید بعد۱۰روز رای اومده از حرفای ما و شاهد ایراد گرفته و شاهد اول گفته صدای ترمز اومد برگشتم دیدم موتوری زد به دختربچه و فرار کرد موتور سیکلت هندا ایرانی بود این دفعه از شاهدپرسیده شاهدگفته از فاصله ۳۰تا۴۰متری دیدم موتوری زد به دختر

قاضی دوباره قرار منع تعقیب صادرکرده و قاضی دلیل رای ندادن خودشو به عدم انکشاف اصل تصادف دونسته و سزاوار بازبینی در محاکم تجدیدنظر میداند؟ حالا ما چیکار کنیم چرا رای نمیده قاضی پرونده شاهد سوگند خورده دیگه بنظر شما چه اعتراضی بزنیم لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از زحماتتون؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,020 امتیاز)
تشخیص ارزش و اعتبار شهادت شهود با قاضی است و چنانچه شهادت شهود و شهود واجد شرایط شرعی و قانونی نباشد قاضی می تواند به آن ترتیب اثر ندهد.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...