دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
72,507 بازدید
قبل در روابط نامشروع و خیانت توسط (110 امتیاز)
16 ماه پیش با خانمی عقد رسمی کردم. در اوایل عقد بارها ازش خواستم که گواهی سلامت بکارت رو بگیره که امتناع کرد و منم بیخیال شدم.برای اولین بار خرداد ماه امسال رابطه جنسی منجر به دخول داشتیم که ایشون خونریزی نداشتن و منم شبانه از خونشون رفتم بیرون .

با پیام و پادرمیانی و دلایل پزشکی که نوع بکارت بدون خونریزی بوده و ... منصرف از طرح دعوی در دادگاه شدم.الان بعد 3 ماه از اون ماجرا ادعای مهریه کرده.میخوام ببینم همچین مسئله ای رو میتونم توی دادگاه اثبات کنم و پزشکی قانونی میتونه نوع بکارت و همجنین زمان پارگی بکارت رو تشخیص بده و من چطور باید اثبات کنم اولین رابطم خرداد ماه بوده.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,540 امتیاز)
تاریخ زوال بکارت بعد از گذشت یک هفته فقط به صورت حدودی مشخص خواهد شد که چه زمانی بوده است مثلا اگر 15 ماه پیش بوده است شاید عنوان شود که حدود یک سال قبل. لذا به صورت دقیق مشخص نخواهد شد.

و اینکه از چه نوعی بوده را نیز پزشک قانونی تعیین وبیان خواهد کرد البته اگر از بین نرفته و یا اینکه آسیب دیده یا از نوع های دیگر که با یک بار رابطه از بین نیرود باشد و در مورد سوال آخر قابل اثبات نیست و فقط تا حدود 3هفته بعد رابطه قابل اثبات از طریق پزشک قانونی میباشد

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...