درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
6,994 بازدید
قبل در دیه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و ادب

من در سال ۱۳۸۶ در اثر اقدام درمانی لازم و ضروری برای بیماری ،باعث لق شدن یکی از دندانهای جلوی ایشان شدم.ایشون پیرمردی حدود ۷۰ ساله بودن که هوشیاری کامل نداشتن و در قسمت جلوی دهان فقط ۳ یا ۴ دندان داشتن و بقیه افتاده بودن.

احتمال بسیارزیادی میدم که دندان ایشون از اول لق بوده ولی با درمان لقی دندان بدون خونریزی بیشتر شده، دادگاهی تشکیل نشده و بنده به ایشون دسترسی ندارم. برای رد مظالبم به من گفته شده باید دادگاه ارش تعیین کنه .الان با توجه به ضروری بودن اقدام درمانی صورت گرفته و اینکه من در منفعت داشتن ان دندان در صورت باقی ماندن شک دارم .ایا امکانش هست شما به من کمک کنید که چطور باید حدود ارش را تعیین کنم ؟
با تشکر از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,860 امتیاز)
سلام

ارش مخصوص صدماتی است که در قانون دیه مقطوع ندارند. و میزان ارش توسط پزشکی قانونی تعیین می شود. برای اطلاع از میلغ دقیق می توانید به یکی از مراکز پزشکی قانونی مراجعه کنید و به طور حدودی میزان دیه تعلق گرفته به لقی دندان را جویا شوید. به طور حدودی هر یک از دندان های جلو یک بیستم دیه کامل دارد. که براساس دیه در سال 1396  مبلغ دیه هر دندان می شود ده میلیون و پانصد هزار تومان. ارش عددی کمتر از دیه کامل هر دندان است.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...