برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی کلیک کنید
مشاوره حقوقی
021-91023784
0 امتیاز
12,492 بازدید
در سایر امور حقوقی خانواده توسط (1,250 امتیاز)
حضانت فرزند دختر تا چند سال با پدر است ؟ و ایا خود دختر میتواند بگوید که با پدر باشد یا با مادر ؟

اگه فرزند دختر نزد مادر باشد و زن ازدواج کند ایا در صورت ازدواجش حضانت فرزند به پدر داده میشود. البته حضانت فرزند بخاطر بخشش مقداری از مهریه میباشد که به زن داده شده است.
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (820 امتیاز)

با سلام و امید رحمت

  • ۱_حضانت فرزند دختر تا ۷سالگی با مادر و از۷تا ۹سالگی با پدر می باشد.
  • ۲_بعد از۹سالگی فرزند ،خود می تواند انتخاب کند که با پدر یا مادر باشد.
  • ۳_ در صورت ازدواج مادر با توجه به ماده ۴۵قانون. خانواده مصلحت طفل در نظر گرفته میشود واگر به صلاح فرزند باشد که با مادر بماند همان تصمیم اتخاذ خواهد شد.

فاطمه میرمهدی(وکیل دادگستری و مشاور حقوقی)

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 4,956 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,544 بازدید
سوال شده شهریور 4, 2017 در سایر امور حقوقی خانواده توسط n.mataji (1,980 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 1,062 بازدید
سوال شده شهریور 4, 2017 در سایر امور حقوقی خانواده توسط بدون نام
0 امتیاز
1 پاسخ 615 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,357 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 498 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,150 بازدید
سوال شده مهر 13, 2017 در سایر توسط الهه
0 امتیاز
1 پاسخ 11,825 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...