درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,290 بازدید
قبل در قرارداد خرید و فروش ملک توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

۶ سال پیش آپارتمانی را در مهرشهر کرج در طبقه اول یا همان لابی خریدم در ابتدای امر سازنده نتوانست ساختمان را تکمیل کند و قرار شد هر یک از مالکین متری ۵۰۰ هزار تومان مازاد بدهیم تا بتوانیم سند ملک را تحویل بگیریم بعد از گذشت ۶ سال مالک نه تنها کاری نکرده بلکه الان تقاضای پول برای کارهای شهرداری و سند از ما مالکین کرده من تمام کمال پول واحد خود را پرداخت کردم حتی مازاد را هم دادیم پولی هم بابت سند نگه نداشتیم مالک پشت قولنامه بنده را امضا کرده و تعهد سند در سال ۹۴ را به بنده داده.

 حالا شما با توجه به توضیح های بنده اگه میشود بنده را رهنمایی کنید ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

می توانید دادخواستی علیه مالک جهت انجام تعهدات و تحویل سند ملک به دادگاه محل وقوع ملک بدهید. در ضمن چنانچه واحد موصوف خالی از سکنه می باشد با تصرف آن از تحویل گرفتن واحد مطمین شوید چرا که چنانچه واحد مذکور توسط فرد دیگری مورد تصرف قرار بگیرد پروسه طولانی جهت تحویل ملک باید طی نمایید.
0 امتیاز
قبل توسط (220 امتیاز)
با سلام

باتوجه به گفته های شما، در صورتی که ملک به طور کامل ساخته نشده، ضمن الزام سازنده به انجام تعهدات خود از طریق ارائه دادخواست به دادگاه محل وقوع ملک، درخواست دستور موقت نمایید جهت عدم تصرف ملک توسط سازنده یا دیگران... برای جبران خساراتی که به شما وارد شده هم راهکار هایی وجود دارد که در صورت تماس و مشاوره تلفنی می توان پاسخ دقیق تری را ارئه داد.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...