دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
682 بازدید
قبل در طلاق توسط (570 امتیاز)
سلام
آیا با داشتن حق طلاق باز هم باید از دادگاه حکم طلاق را گرفت ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (540 امتیاز)
با سلام

به استناد ماده 24 قانون حمایت از خانواده ، ثبت طلاق در دفاتر رسمی طلاق صرفاً پس از صدور گواهی عدم امکان سازش یا حکم طلاق از سوی دادگاه ، مجاز خواهد بود .

موفق باشید

محمد هدایتی راد

کارشناس حقوق

موفق باشید
محمد هدایتی راد
کارشناس حقوقی

برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

مشاوره های مشابه

    دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...