دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,773 بازدید
قبل در وصول چک ، سفته و رسید توسط
بنده در يك پرونده حقوقی پيروز شدم طرف مقابلم تا انجابي ميدونم وضع مالي خوبه داشته است و درآمد متاسفانه درخواست اعسار دادن در صورتي خودم تو ١معامله فروش ديدم معامله سنگيني كرد و دارايي خوبي داشت احتمال ميدم همرو بخاطر اين قضيه واگذار كرده حتي زماني كه بهش دادم تا طلبم ازش بگيرنم اين معامله كرد. و حساباي كه به دادگاه داده حساباي بدرد نخورش هست.

 ٢ تا از حساب كه داره و ميدونم باهاش كار ميكرد به دادگاه اعلام نكرده و حدث ميزنم اين حساباش هم بسته باشه من چجور ميتونم ثابت كنم از داراييش براي رد اعسار چه كمكي ميتوانيد به من بكنيد.
سپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

در جلسه اعسار با اثبات توانایی مالی مدعی اعسار می توانید جلوی پذیرش اعسار وی را بگیرید . برای این کار از دادگاه می توانید استعلام از حساب های بانکی طرف را طی چند ماه گذشته بنماید تا گردش حساب وی توانایی مالی وی را نشان دهد در این صوت چنانچه حساب های خود را خالی کرده باشد گردش حساب وی به کمک شما خواهد امد . همچنین املاکی که به نام وی بوده نیز قابل استعلام از اداره ثبت املاک می باشد . در ضمن چنانچه پس از صدور حکم قطعی اقدام به انتقال صوری نموده باشد می توانید شکایت فروش مال به قصد فرار از پرداخت دین بنمایید.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.