دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
2,291 بازدید
قبل در روابط نامشروع و خیانت توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
ضمن عرض سلام و خسته نباشید.

بنده یکی از قربانیان تجاوز جنسی هستم که بخاطر حفظ آبروی خود و خونوادم نمیتونم اقدامی حقوقی انجام بده بنده بدلیل این تجاوز دوشیزگی خود را از دست داده ام و نمیتونم مشکلم را با کسی در میان بگذارم و راهنمایی بخوام.لطفا شما راهنماییم کنین که آیا من بدون اینکه به دادگاه مراجعه کنم و کسی از بلایی که سر من آمده مطلع بشه آیا میتوانم حق خود را از متجاوز بی شرم بگیرم.خیلی وضع روحی بدی دارم و بدتر از اون اینکه نمیتوانم حرفم رو به کسی بگویم.

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید از اقدام که باعث از بین رفتن بیشتر آبرویم میشود میترسم.به خدا قسمتون میدم راهنماییم بفرمایید.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

پنهان نگاه داشتن این ماجرا سبب می شود مشکلات بیشتری در آینده گریبان شما را بگیرد. بنابراین توصیه می شود که ابتدا با یک وکیل و یا مشاور حقوقی اتفاق رخ داده را بررسی کنید و در صورت وجود دلایل و مدارک به اقدام حقوقی بپردازید.

لازم به ذکر است که طریق دیگری برای احقاق حق از یک متجاوز  وجود ندارد. بنابراین با پذیرش مسئله و اینکه این مشکل برای هر کسی ممکن است پیش بیاید با اقدام حقوقی ضمن اینکه به تادیب و مجازات متجاوز می پردازید پذیرش مشکل به وجود امده را برای اطرافیان نیز سهل می کنید. موارد و مشکلاتی از این دست در دادگستری شایع است و به سبب آبرو و احتیاط های این چنینی متجاوزان را از پیگیری حقوقی رها نکنید.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.