دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
178 بازدید
قبل در دیه توسط (100 امتیاز)
نمایش از نو قبل توسط
با تشکر فراوان از جوابی که میدهید، در تصادف جرحی که راننده مقصر شناخته شده و عابر مصدوم شده بعد فرستادن پرونده به دادسرا آیا راننده مقصر جریمه نقدی میشود یا همان پرداخت پول از طرف بیمه ثالث کفایت میکند؟مبلغ دیه نصف مبلغ بیم  ماشین است
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,900 امتیاز)
با سلام .... بر اساس قانون مجازات اسلامی هرگونه قصوری که منجر به ایراد جرح یا فوت و پرداخت دیه گردد نسبت به شرایط موضوع، به میزانی که در ماده 19 این قانون مشخص شده محکوم به مجازات تعزیری خواهد شد. که در بسیاری از پرونده ها جزای نقدی تعیین میگردد.

مشاوره های مشابه

    دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...