درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
295 بازدید
قبل در دیه توسط (100 امتیاز)
باسلام مجدد ومعذرت بابت مزاحمت های زیادبنده

دریک پرونده تصادف منجربه فوت باتوجه به اینکه وسیله ی معرفی شده درحکم صادره به عنوان وسیله دخیل درتصادف بیمه نامه شرکت رازی دارد ومدت چهارماه است که درشرکت بیمه برای دریافت خسارت تشکیل پرونده داده ایم حالا بعداز چهارماه شرکت بیمه دیه را پرداخت نمیکنه و باادعای تقلب راننده مقصر در جایگزین کردن وسیله ی دارای بیمه نامه با وسیله ی اصلی دخیل در تصادف دادخواست ورود ثالث به پرونده را داده(چون در زمان رسیدگی به پرونده به عنوان طرف دعوا حضورنداشته که ازخودش دفاع کند)

واز ما که زیاندیده هستیم میخواستن که برای اینکه زودتر کارهایتان راه بیافته یک دادخواست علیه صندوق خسارت های بدنی بدهید که آنهاهم وقت جلسه واخواهی حضور داشته باشندکه چنانچه تقلب راننده مقصر را اثبات کردیم صندوق درجریان باشد وخسارت شما را سریع پرداخت کند.

میخواستم بدانم آیا این گفته شرکت بیمه رازی حقیقت دارد؟ماواقعا اینکاررا انجام بدهیم ؟!!!
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,900 امتیاز)
با سلام ... اگر رای نهایی مبنی بر محکومیت شرکت بیمه صادر شده و قطعیت پیدا کرده بیمه گر نمیتواند به هر بهانه ای خسارت را نپردازد طبق تبصره یک ماده 50 قانون بیمه شخص ثالث مصوب95 اعتراض ثالث بیمه گر یا صنوق مانع از اجرای حکم نیست.

ضمناً ضرورت حضور یا عدم حضور هرشخصیتی در جلسه دادگاه به تشخیص قاضی پرونده است.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...