دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
29,329 بازدید
در جرایم رایانه ای توسط (210 امتیاز)
سلام آیا پلیس فتا اکانت پاک شده تلگرام را می توانند پیگیری کند
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (22,940 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

در اینگونه مواردپلیس سایبری در جواب استعلام دادسراجهت تحقیقات از صفحه مجازی متهم اعلام می کند :اطلاعات دیلیت اکانت شده در اینستاگرام و تلگرام  قابل بازیابی نیست.

سمیه پوریحیی وکیل پایه یک دادگستری

همچنین با حضور در گپ و گفت های امور حقوقی بیدبرگ می توانید ضمن گفت و گو در این زمینه، سوالات خود را با متخصصین حوزه امور حقوقی به صورت حضوری مطرح کنید. 

ثبت نام در گپ و گفت

0 امتیاز
توسط (780 امتیاز)

سلام
به عواملی بستگی دارد، ولی در اکثر مواقع پلیس فتا قادر به پیگیری و بازیابی اکانت پاک شده نمی باشد و هیچ اطلاعاتی را نمی تواند بازیابی کند

پلیس ایران هیچ دسترسی به پایگاه داده تلگرام ندارد، اگرچه ممکن است دسترسی به نسخه های مشابه تلگرام مثل طلاگرام، موبوگرام و هات گرام... داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که با نصب برنامه های جاسوس افزار که کاربردهای معمولی مانند تقویم، اخبار و... دارند نیز امکان شنود وجود دارد.  لذا برای حفاظت از اطلاعات خصوصی خود بهتر است از نسخه اصلی تلگرام دانلود شده از گوگل پلی استفاده شود و در هنگام نصب توجه به permission هایی که اپلیکیشن در هنگام نصب از شما می خواهد داشته باشید. 

البته توجه داشته باشید اگر اکانت در نرم افزار هایی غیر از اپلیکیشن اصلی تلگرام باشد مانند هاتگرام، طلاگرام طلایی و ... باشد امکان دسترسی پلیس به اطلاعات شما میسر می باشد

مشاوره های مشابه

    دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت

رزرو آنلاین مشاوره رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...