دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
8,739 بازدید
قبل در امور حقوقی قرارداد توسط (100 امتیاز)
با عرض سلام و خسته نباشید

اینجانب با یکی از بستگان که او به عنوان آورنده پول و من به عنوان اجرا کننده شریک شدیم و کل مبلغ آورنده بایستی 20 میلیون مببود که اما متأسفانه:
او در برج 8 سال 93.مبلغ 10 میلیون به فروشنده دستگاه داد و یه چک به مبلغ 10 میلیون به سر رسید برج 10 سال 93.نیز تسلیم فروشنده کرد.زمان سررسید چک او برا پاس کردن چک,پول نزول کرده که من نیز مجبور شدم این مبلغ سود و اصل پول را از درآمد کاریمان بپردازم.
در ضمن او در برج 5 سال 95.با عنوان کردن اینکه گفته تو باید 10 میلیون که برای اولین بار پرداخت شده در سال 93 را بپردازی تا به صورت 50 درصد شریک بشوی.
حالا سؤال بنده از محضر جنابعالی این است که با وجود اینکه مبلغ چک که ایشون نتوانسته پاس کنه و نزول کرده.از محل کسب درآمدمون پرداخت شده و مبلغ 10 میلیون اولش را هم در سال 95 بازهم محل کسب درآمدمون گرفته با این وجود سهم من که قرار بوبودفقط نیروی اجرایی باشم چند درصد از دستگاه و به اصطلاح آورنده پول که او بوده چند درصد سهم در دستگاه دارد؟؟؟
با تشکر فراوان
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

شما ابتدا باید با شریک خود سهم اجرایی خود را مشخص می کردید . در واقع تخصص و هنر خود را قیمت گذاری می کردید و در پایان ماه از سود حاصله با توجه به سهم خود و سهم شریکتان مبلغ سود را تقسیم می کردید. شریک تان نیز مبلغ آورده خود را خود باید پاس می نمود تا بتواند به ازای آورده خود ادعای سهم از سود فروشگاه نماید.
سوال شده 2 سال قبل در امور حقوقی قرارداد توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 2 سال قبل توسط
نحوه محاسبه سود و برداشت از آن در شراکت چگونه است ؟

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.