دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
11 بازدید
قبل در سایر توسط (100 امتیاز)

من یه شخص حقیقی هستم که در ۲ زمینه کاری کار انجام میدم.یکیش کار تولیدی و دیگری قرارداد با شهرداری که زیر نظر نظام مهندسی هست.

آیا آخر هر سال من باید برای هر فعالیت یه اظهارنامه عملکرد بدم؟ 

آیا قراردادهایی که مربوط به نظام نهمدسی هست باید ارزش افزوده داشته باشه؟

تکلیف ۱۶۹ مکرر برای هر کدوم از شغل چیه و در آخر چقدر معافیت بایت هر شغل به من تعلق میگیره؟ 

ایا از تبصره ماده ۱۰۰ برای نظام مهندسی میتونم استفاده کنم؟

ادمین : برای دریافت سریع تر و دقیق تر پاسخ، سوالات خود را در صفحات مجزا بپرسید 

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (860 امتیاز)

سلام         

این بخش از سایت بیدبرگ مختص سوالات امور حقوقی و کیفری می باشد، سوالات بیمه ای و قانون کار خود را در سایت بیدبرگ - مرجع مالیات و امور مالی مطرح کنید :        

https://www.bidbarg.com/tax

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 11 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 21 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط رضا 60 (100 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 25 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 43 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 30 بازدید
سوال شده 5 ماه قبل در سایر توسط سبلان (110 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 53 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 39 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 76 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط محسن ساکی
    دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...