برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی کلیک کنید
مشاوره حقوقی
021-91023784
0 امتیاز
170 بازدید
در امور حقوقی شرکت ها توسط
با سلام.
من یه شخص حقیقی هستم که در ۲ زمینه کاری کار انجام میدم.یکیش کار تولیدی و دیگری قرارداد با شهرداری که زیر نظر نظام مهندسی هست.آیا آخر هر سال من باید برای هر فعالیت یه اظهارنامه عملکرد بدم؟ آیا قراردادهایی که مربوط به نظام نهمدسی هست باید ارزش افزوده داشته باشه؟تکلیف ۱۶۹ مکرر برای هر کدوم از شغل چیه و در آخر چقدر معافیت بایت هر شغل به من تعلق میگیره؟ ایا از تبصره ماده ۱۰۰ برای نظام مهندسی میتونم استفاده کنم؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (11,130 امتیاز)

سلام       

این بخش از سایت بیدبرگ مختص سوالات امور حقوقی و کیفری می باشد، سوالات مالیات و امور شرکت های خود را در سایت بیدبرگ - مرجع مالیات و امور مالی مطرح کنید :      

https://www.bidbarg.com/tax

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
2 پاسخ 2,070 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 100 بازدید
سوال شده مهر 3, 2020 در امور حقوقی شرکت ها توسط beheshti9 (130,930 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 1,071 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...