دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
118 بازدید
قبل در وصول چک ، سفته و رسید توسط
اینجانب در سال 92 با یک آقا در نوشتن یک کتاب بصورت 50 درصد 50 درصد سرمایه گذاری و مشارکت داشته ام و کتاب در سال 92 توسط انتشارات چاپ گردیده است ولی در طی چهار سال گذشته سود حاصل از 572 کتاب امانی در انتشارات (لازم به ذکر است که تعدادی کتاب هنوز در انتشارات وجود دارد) و 400 کتابهم  فقط به این نویسنده آقا داده شده است و اکنون که من سود و 50 درصد کتابها را بصورت شفاهی مطالبه کرده ام اظهار میدارند که از انتشارات دریافت نمایید. ولی انتشارات میگوید ما به ایشون پرداخت کرده ایم و تمام رسیدها و فاکتورها موجود است.
اکنون من چگونه میتوانم با پر کردن اظهارنامه طلب خود را دریافت نمایم؟

قرارداد چاپ کتاب را ایشون از طرف من امضا کرده اند و پس از دریافت سود و کتابها هیچگونه اطلاعی به من نداده اند. و متاسفانه انتشارات هم با توجه به اینکه ایشون آموزشگاه دارند و همواره از آنها خرید دارند سود و کتابها را به ایشون واگذار کرده اند و از من که مولف میباشم و حق و حقوق قانونی تالیف را دارم اسمی به میان نیاورده اند.
با تشکر.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

می توانید با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اظهارنامه ارسال نمایید. همچنین با جمع آوری مدارک و دلایل می توانید بر علیه آن آقایی که با ایشان مشارکت داشته اید و همچنین انتشارات مذکور اقدام به طرح دعوی مطالبه وجه نمایید.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.