دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
212 بازدید
قبل در قرارداد خرید و فروش ملک توسط (4,850 امتیاز)
با سلام

فروش ملک ورثه ای در صورت راضی نبودن یکی از وراث چگونه است ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (3,340 امتیاز)
سلام

عرض ادب واحترام

در معامله اجازه تمام وارث شرط می باشد بنابراین در این معامله مطابق ماده ۲۴۷ نسبت به سهم مالکی که رضایت نداشته فضولی محسوب می شود ولی نسبت به مالکی که موافق بوده صحیح وقانونی است ومی توانند مالک را الزام به تسلیم ثمن درغیر این صورت نسبت به فسخ معامله اقدام کنند

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.