پذیره نویسی بیمه تجارت نو مجوز گرفت

رییس ادارۀ نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار ،سرمایۀ شرکت بیمه تجارت نو (سهامی عام در شرف تاسیس) را ۲.۵۰۰ میلیارد ریال و ارزش اسمی هر سهم آن را یک‌هزار ریال اعلام کرد.

 

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر،  غلامرضا ابوترابی، رییس ادارۀ نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار ،سرمایۀ شرکت بیمه تجارت نو (سهامی عام در شرف تاسیس) را ۲.۵۰۰ میلیارد ریال و ارزش اسمی هر سهم آن را یک‌هزار ریال اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد: شرکت‌ سرمایه‌گذاری ایرانیان(سهامی‌خاص) با مالکیت ۲۰ درصد از سرمایه و شرکت بین المللی عمران رضوی (سهامی‌خاص) با مالکیت ۱۰ درصد، موسسان شرکت بیمه تجارت نو (سهامی عام در شرف تاسیس) است که مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال از سرمایه را تعهد و معادل۵۰ درصد مبلغ تعهد شده را به‌میزان ۳۷۵ میلیارد ریال به صورت نقدی پرداخت کرده‌اند.
ابوترابی افزود:تعداد ۱.۷۵۰میلیون سهم در پذیره‌نویسی عمومی این شرکت عرضه خواهد شد که مبلغ نقدی قابل پرداخت توسط پذیره‌نویسان در پذیره‌نویسی هر سهم معادل ۵۰ درصد ارزش اسمی هر سهم است.
وی همچنین اظهار کرد:پذیره‌نویسی عمومی شرکت از طریق شبکه‌های کارگزاری عضو شرکت فرابورس ایران انجام خواهد شد.
ابوترابی مدت پذیره‌نویسی عمومی شرکت را ۱۵ روز اعلام کرد و افزود: این پذیره‌نویسی بعد از اجازۀ انتشار اعلامیۀ پذیره‌نویسی از سوی ادارۀ ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران انجام خواهد شد.

Leave a Reply