درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
49 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

ایا پورتال های خبری اجتماعی که درامدشان از تبلیغات شرکت ها و اشخاص مختلف در فضای سایت است مانند برترین ها، نمناک و ...  جز کسب و کارهای پلتفرمی هستند؟

باید تمام فروش های خود چه اشخاص حقیقی و حقوقی را به دارایی اعلام کنند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,700 امتیاز)
سلام

در ماده 13 آئین نامه اجرایی تبصره3ماده 169 ق.م.م موارد عدم مشمول ارسال گزارشات فصلی قید شده و به فعالیت مذکور اشاره نشده است.بنابراین مکلف به ارسال گزارش هستید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...