درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
90 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
باسلام

یک شرکت تعاونی تولید خوراک دام و طیور با تعدادی سهام دار (عضو) در ازای فروش خوراک تولید شده به سهام داران خود، شیر از انها تحویل می گیرد و تنها  مبلغ جزئی بخاطر هزینه ارسال شیر به کارخانه ها از سهامداران میگرید و در نهایت می فروشد آیا این تهاطر بعنوان خرید و فروش شیر شامل مالیات میباشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

برابر ماده 9 قانون ارزش افزوده معاوضه کالاها وخدمات در این قانون، عرضه کالا یا خدمت از طرف هر یک از متعاملین تلقی وبه طور جداگانه مشمول مالیات می باشند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...