درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,005 بازدید
قبل در مالیات ارث توسط (140 امتیاز)
با سلام

۲ سوال ؟

 ایا اگر خانه ای قبل فوت پدر به صورت مبایعنامه دستی و با حضور و امضا کلیه وراث به من انتقال داده شود و کارهای رسمی ثبتی انجام نشود ایا قابل قبول هست؟

۲ ایا بعد فوت پدر به این خانه مالیات تعلق میگیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,860 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام، منظورتون رو از قابل قبول متوجه نشدم اما در صورتی که انتقال قبل از فوت انجام بگیرد، در هنگام تنظیم سند مشمول مالیات خواهید بود.

اینکه مبایعه نامه رو بپذیرن ازتون، بستگی به شواد و اسناد قوی تون و رای دادگاه داره

اگر ملک در زمان حیات پدر صلح عمری شود، مطابق ماده ۱۲۲ در زمان انتقال منافع یعنی بعد از فوت مشمول مالیات خواهد شد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...