درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
498 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط (100 امتیاز)
سلام

ایا در مناطق ازاد  ، املاک تجاری از پرداخت مالیات بر اجاره معاف هستند ؟

تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

بر اساس ماده 13 قانون چگونگی اداره مناطق ازاد کلیه فعالیتهای اقتصادی در محدوده مناطق ازاد بشرط داشتن جواز کسب و ارائه اظهارنامه از هر نوع مالیاتی معاف است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...