درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
193 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط (120 امتیاز)
بنده بدون داشتن موسسه به عنوان شخص حقیقی که به عنوان یک دپارتمان خصوصی زبان انگلیسی کار میکنم میخواهم با مدرسه قرارداد ببندم و اجرای سیستم زبان آنها را در طول سال تحصیلی بر عهده بگیرم تمامی هزینه هااعم از حقوق معلمین زبان و سایر موارد وابسته به آن بر عهده بنده میباشد آنها بندی در قرارداد با عنوان قبول هزینه مالیات و دارایی برعهده بنده گذاشتن آیا این بند قانونی است ؟ و من شامل پرداخت مالیات میشوم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,450 امتیاز)
سلام . در خصوص افزودن بند فوق الاشاره به قرارداد، تا حدودی درست هستش .

ولی بطور کلی تکالیف شما و مدرسه رو ذکر می کنم :

تکالیف مدرسه :

- اعلام قرارداد و مبلغ پرداختی به شما در سامانه 169

- اخذ مفاصا حساب بیمه برای شما در راستای ماده 38 قانون بیمه تامین اجتماعی

 

تکالیف شما :

دریافت کد کارگاهی بیمه تامین اجتماعی و ارسال ماهانه لیست پرسنل شما

اخذ مفاصا حساب بیمه در پایان قرارداد

مراجعه به مالیات و تهیه پرونده مالیاتی و ارسال اظهارنامه عملکرد

جهت اطلاعات بیشتر و راهکارهای عملی می توانید با واحد مشاوره بیدبرگ تماس برقرار کنید.

 

ارادتمند: قاطبی

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (90,280 امتیاز)
تمام موارد جواب همکارمحترم مورد قبول است ولی دقت کنید ذکرموارد کلی درقرارداد مثل بندفوق دلیل بر مبراشدن ازوظایف قانونی کارفرما نمیباشد واصولا ذکرچنین بندی درقرارداد محلی ازاعراب ندارد وفقط میتواند ذکرکند دوطرف تعهدداذند به وظایف قانونی خوددرقبال اداره دارایی وسازمان تامین اجتماعی ودیگر نهادهای قانونی عمل کنند وآگاه هستند یابایدباشند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (2,450 امتیاز)
بله . کاملا درست هستش .

آوردن هر گونه بندی در قرارداد که خلاف قوانین آمره باشد، محلی از اعتبار ندارد.

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...