درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
49 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (380 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و احترام

در صورتی که بازنشسته بخش دولتی در یک شرکت خصوصی مشغول فعالیت شود، آیا ارسال اسم ایشان در لیست مالیات، باعث حذف حقوق بازنشستگی ایشان می شود یا خیر؟ لازم به ذکر است که اسم ایشان در لیست بیمه ارسال نمی شود.

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90,160 امتیاز)
اشتغال افراد بازنشسته ممنوع است ودرهر حالتی ثابت شود ممکن است خطر قطع حقوق داشته باشد بهتراست این افراد را به عنوان استخدامی ممظورننمایید و قرارداد غیراز قرارداد کار بسته شود که دراینصورت مشمول ماده 86میشوند وهیچ معافیتی ندارند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...