درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
187 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

ازطرف شرکت دولتی مبلغی بعنوان پاداش به پرسنل پیمانکارپرداخت می شود آيا به پاداش مذکور ماليات بر ارزش افزوده تعلق مي گيرد ،يعني در صورت وضعيت كه از طرف كارفرما به پيمانكار پرداخت ميشود ٩٪؜ هم آورده شود يا نه بدون ارزش افزوده تنظيم شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,220 امتیاز)
خیر

به موجب تصریح بند ۱۰ ماده ۱۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده خدمات مشمول مالیات بر درامد حقوق مشمول ارزش افزوده نیست.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...