درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,528 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط (16,500 امتیاز)
سلام

آیا سایت و کسب و کارهای اینترنتی معاف از مالیات هستند ؟ ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (16,500 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
0 امتیاز
قبل توسط (160 امتیاز)
خیر

اگر اینماد دارید می ایند سراغ شما
0 امتیاز
قبل توسط (32,470 امتیاز)
طبق ماده1 قانون مالیات های مستقیم بند2 هر شخص حقيقي ايراني مقيم ايران نسبت به كليه درآمدهايي كه در ايران يا خارج از ايران تحصيل مي نمايد مشمول مالیات می شود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...