درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,277 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (16,500 امتیاز)
سلام

ایا نظام مهندسی هم مشمول ارزش افزوده و 169 مکرر هست ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90,160 امتیاز)
نظام مهندسیی مشمول ارزش افزوده نمیباشد ولی مشمول ماده 169 بوده است که ازتاریخ تیرماه 94 معاف شده اند بااین حال احتیاط کنند و بااداره دارایی محل هماهنگ باشند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 74 بازدید
  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...