درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
183 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط
با سلام
بنده مدرس موفقیت و رشد فردی هستم. قصد فروش اینترنتی فایلهای صوتی آموزشی خود در اپلیکیشن موبایل و از طریق درگاه بانکی را دارم.
آیا مشمول مالیات بر درآمد، و همچنین مالیات بر ارزش افزوده می شود؟ اگر می شود چند درصد؟

سپاس فراوان
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

برابر با ماده 1 ق م م کسب در امد در ایران و از ایران مشمول مالیات می باشد در خصوص ارزش افزوده هم  معافیتها صرفا همانی است که در ماده 12 ق م ا ذکر شده است که در خصوص فایلهای صوتی معافیتی را ذکر نکرده است.نرخ مالیات برای اشخاص حقوقی 25درصد از درامد مشمول مالیات است و برای اشخاص حقیقی بر اساس ماده 131 بصورت پلکانی محاسبه میشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...